<< Назад                                         НОВИНИ КУЛЬТУРИ

З 3 по 5 лютого 2006 року в Прилуках проходив

V ВІДКРИТИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПІСНІ І ТАНЦЮ "МИСТЕЦЬКІ БАРВИ"

Проведення V – ювілейного відкритого Всеукраїнського молодіжного фестивалю пісні та танцю «Мистецькі барви» – це дань життєдайним національним традиціям, організатори та учасники цієї мистецької акції вершать благородну справу – створюють культурну спадщину нашої України.

«Мистецькі барви» стали незабутньою, яскравою подією у культурно-мистецькому житті м. Прилуки та, взагалі, Української держави і стануть гідним подарунком до 15-ї річниці її Незалежності.

Започаткований прилучанами у 2002 році фестиваль об’єднав друзів, вияивив і показав багато талановитої молоді.

Гран-Прі фестивалю - Народний театр хореографічної мініатюри «Апломб» (м.Прилуки Чернігівської обл.)В минулому році фестиваль набув статусу Всеукраїнського фестивалю, географія учасників розширюється з кожним роком, адже спілкування, обмін досвідом, показ своїх здобутків – це кроки культурного і естетичного виховання молоді до збереження культурної спадщини регіонів, до плекання нових талантів.

Цього року близько 350 учасників випробовували себе у мистецтві української естрадної і народної пісні, сучасного та народного танцю, бардівської пісні та естрадних ансамблів. Високий рівень виконавців змусив дуже напружено працювати журі.

5 лютого на сцені Прилуцького міського Будинку культури відбувся заключний гала-концерт фестивалю за участю переможців та гостей – Проекту «Калита» (м. Черкаси) – володарів Гран-прі фестивалю 2003 року та Народного артиста України – Анатолія Матвійчука.


Прес-реліз V ювілейного Всеукраїнського молодіжного фестивалю
«Мистецькі барви» 3-5 лютого 2006 року

Номінація «Народна пісня»

1.

Олег Малюга (м. Прилуки)

1 місце

2.

Родинний дует: Ангеліна та Світлана Третьякови (с. Ярославка Бобровицького р-ну)

2 місце

3.

Вокальний ансамбль «Зіронька» вокальної студії «Натхнення» школи мистецтв (м. Прилуки)

2 місце

4.

Вокальний ансамбль «Арт –клас» вокальної студії «Натхнення» школи мистецтв (м. Прилуки)

3 місце

Номінація «Естрадна пісня» (10 – 12 років)

5.

Сємілет Анастасія (м. Миколаїв)

1 місце

6.

Шальнева Поліна (м. Славянск)

 2 місце

7.

Ірина Виливок (м. Прилуки)

3 місце

8.

Чередніченко Вікторія (м. Таганрог, Росія)

"Мистецька надія"

Номінація «Естрадна пісня» (13 – 17 років)

9.

Анна Шинкаренко (м. Прилуки) з врученням спеціального призу «За виконавську майстерність»

1 місце

10.

Неймиш Вікторія (м. Прилуки)

2 місце

11.

Інна Кірічок (м. Прилуки)

2 місце

12.

Сторчай Андрій (м. Славянск)

3 місце

13.

Їжаківський Іван (м. Одеса)

3 місце

Номінація «Естрадна пісня» (18 – 21 рік)

14.

Компанець Анастасія (м. Київ)

1 місце

15.

Максим Іващенко (м. Ніжин)

2 місце

16.

Студзінський Євген (м. Миколаїв)

2 місце

17.

Долженко Олександра (м. Миколаїв)

3 місце

Номінація «Естрадна пісня» (22 – 32 роки)

18.

Дуєв Андрій (м. Таганрог)

2 місце

19.

Ірина Шевченко (м. Прилуки)

2 місце

20.

Козленко Олександр (м. Рівне)

3 місце

Номінація «Естрадний ансамбль» (1013 років)

21.

Молодша група вокальної студії «Елегія» (м. Київ)

2 місце

22.

Вокально-хореографічна студія «Камертончик» (м. Прилуки )

3 місце

Номінація «Естрадний ансамбль» (1516 років)

23.

Вокальна студія «Елегія» (м. Київ)

2 місце

24.

Вокально-хореографічна студія «Камертон» (м. Прилуки)

3 місце

Номінація «Сучасний танець» (815 років)

25.

Шоу-балет «Ярмарка» (м. Чернігів)

3 місце

26.

Хореографічний колектив «Лілея» (м. Конотоп)

3 місце

  Номінація «Сучасний танець» (1535 років) 

27.

Шоу-балет «Ярмарка» (м. Чернігів)

3 місце

Номінація «Народний танець» (815 років)

28.

Зразковий дівочий танцювальний ансамбль «Слов’яночка» (м. Київ)

2 місце

29.

Хореографічний колектив «Лілея» (м. Конотоп)

3 місце

Номінація «Бардівська пісня»

30.

Скудря Олександр (м. Прилуки)

3 місце

 ГРАН-ПРІ

31.

Народний театр хореографічної мініатюри «Апломб» (м.Прилуки Чернігівської обл.)

ГРАН-ПРІ


Прилуки приймали 350 учасників з 11 областей України: Чернігівська (м. Ніжин, Чернігів, смт. Срібне, смт. Варва, смт. Талалаївка, с. Ярославка Бобровицького р-ну), Черкаська (м. Черкаси), Полтавська (м. Полтава), Тернопільська (м. Тернопіль), Харківська (м. Харків), Миколаївська (м. Миколаїв), Сумська (м. Конотоп), Київська (м. Київ), Донецька, (м. Славянск), Одеська (м. Одеса), Рівненська (м. Рівне) та гостей з Росії (м. Таганрог).
 

ЖУРІ ФЕСТИВАЛЮ
1. Заступник директора обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв, фольклорист Олександр Левочко.
2. Головний балетмейстер обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв – Людмила Джим.
3. Президент Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні «Зоряний дощ» (м. Черкаси) – Віктор Гайдук.
4. Директор Міжнародного фестивалю «Морський коник» (м. Судак) – Юрій Діденко.
5. Директор Всеукраїнського відкритого молодіжного фестивалю «Мистецькі барви» (м. Прилуки) – Олександр Дубовик.
6. Начальник управління культури Прилуцької міської ради – Світлана Бірюзова.
7. Завідувач кафедри хореографії Рівенського державного гуманітарного університету, Лауреат Міжнародних фестивалів, кандидат педагогічних наук, професор, голова журі – Володимир Годовський.

СПОНСОРИ ФЕСТИВАЛЮ
1. Прилуцька міська рада.
2. ТОВ «Прилуки –Агропереробка».
3. Кафе-кондитерська «Ласуня».
Інформаційні спонсори: Газета «Град Прилуки», газета «АІР».

<< Назад